Komunikacijos ir tinklapių kūrimo paslaugos

Kraftinės komunikacijos paslaugos

Dirbame kraftiškai: kruopščiai, nuoširdžiai, atsakingai

Komunikacijos strategija ir įgyvendinimas

Startuojate su nauju NT projektu? Norite paskatinti pardavimus? O gal įpūsti šviežumo nusistovėjusiai komunikacijai? Išanalizuojame, strateguojame, planuojame ir įgyvendiname.

Socialinių tinklų administravimas

Administruojame Facebook, Instagram, LinkedIn ir kitus socialinius tinklus. Kuriame idėjas, rašome tekstus, maketuojame vizualus, montuojame vaizdo įrašus, bendraujame su klientais.

Google Ads ir Meta reklamos koordinavimas

Sukuriame ir į gyvenimą paleidžiame Google Ads ir Meta (Facebook, Instagram) reklamines kampanijas. Prižiūrime, analizuojame, koreguojame ir siekiame maksimalių rezultatų.

Tinklapių kūrimas

Pagal norus ir poreikius paruošime jūsų verslui reikiamą puslapį. Tinklapis NT projektui su interatyviu žemėlapiu, el. parduotuvė, o gal paprastas onepageris su kontaktine informacija? Sukursime!

Exceptional service! This company goes above and beyond to meet their customers’ needs. I couldn’t be happier with the results.
Your Client 1

About Us

We are a passionate team dedicated to delivering exceptional results. With a focus on innovation and excellence, we are committed to helping you achieve your goals and dreams.

Susisiekime

labas@kraftinis.lt

+370 672 23733

Vilnius, Lietuva

Vardas, pavardė
El. paštas
Žinutė
The form has been submitted successfully!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.